تاثیرات خوردن شکر بر سایز کمر

تاثیرات خوردن شکر بر سایز کمر

داشتن یک کمر باریک و زیبا آرزوی هر زن یا مردی است که روزانه مقدار زیادی مواد غذایی مصرف میکند . توقع افراد با خوردن مواد غذایی نا سالم و غیر اصولی داشتن یک اندام ایده آل هم خواهد بود . در نتیجه هم چیزی جز افزایش وزن و شکمی که بسیار بزرگ و پهن است دریافت نمیکنند .

اگر شما هم جزو افرادی هستید که از اضافه وزن و چاقی رنج میبرید و اعتقاد دارید که با خوردن آب هم چاق میشوید بهتر است یک روش اصولی و پایدار برای غذا خوردن خود پیش بگیرید به این صورت در یک زمان کم شاهد تغییرات بسیاری خواهید شد .

یکی از مواردی که باید آن را اصلاح کنید عدم مصرف و یا جلوگیری از مصرف شکر است .

شکر برای چاقی یک سم محسوب میشود و خوردن آن میتواند ماهیانه مقدار زیادی وزن به شما اضافه نماید .

تاثیرات خوردن شکر بر سایز کمر

شکر فاقد ویتامین و املاح است و مواد مغذی درون آن وجود ندارد ، توصیه میشود که کمترین مقدار مصرف در این ماده ی غذایی را داشته باشید . هر گرم شکر 4 کالری انرژی به ما می دهد و این مقدار برای چند قاشق شکر حل شده در چای یا شربت ها که روزانه مصرف میکنیم بسیار زیاد خواهد بود . این در حالی است که با دریافت شکر هیچگونه ماده ی مفیدی به جز انرژی وارد بدن نخواهد شد . شکر علاوه بر اینکه ویتامین یا املاحی به بدن وارد نمیکند بلکه باعث میشوند تا بدن حالت ذخیره ای بگیرد  و قندها به چربی هایی  از نوع تری‌گلیسیرین تبدیل شوند .

این چربی ذخیره شده  در اولین نقطه ای که انباشته میشود کمر و دور شکم است . بنابراین با خوردن شکر میتوانید روزانه مقداری به سایز کمرتان اضافه کنید ، البته چنین چیزی اصلا خوشایند به نظر نمیرسد.

در واقع با خوردن شکم زمینه ی بزرگ شدن کمر و سایز شکم را فراهم میکنیم .

اگر عادت به خوردن چای شیرین در وعده ی صبحانه و یا خوردن شربت در طول روز داردی یک جایگزین مناسب مانند عسل برای شکر انتخاب نمایید .

با آرزوی سلامتی برای شما
مدیریت سایت دکتر کوروش صمد پور متخصص تغذیه و رژیم درمانی

درباره نویسنده

drsamadpour
خدمات دکتر صمدپور: ارائه برنامه غذایی تخصصی ویزه دوران بارداری و شیردهی، کودکان چاق یا کم وزن، سالمندان و ورزشکاران ارائه برنامه غذایی تخصصی ویژه بیماران دیابتی، قلبی، کلیوی، گوارشی و کبد چرب رفع چاقی موضعی و کاهش سایز در تمام نقاط بدن با جدیدترین دستگاه لاغری

پاسخ

پنج × سه =

Call Now Button