قرص های چربی سوز

مضرات مصرف خودسرانه چربی سوزها و قرص های چربی سوز

بسیاری از افراد برای رسیدن به اندامی ایده آل و کاهش وزن سریع به دنبال مصرف خودسرانه قرص های چربی سوز می روند .

قرص های چربی سوز که با تبلیغات کاهش اشتها و کاهش قابل توجهی از وزن همراه است ممکن است علاوه بر اینکه چاقی شمارا کاهش ندهد باعث بروز بیماری های مختلفی بشود.

در حالت کلی سیستم گوارشی بدن وظیفه دارد غذاهایی را که می خورید هضم کند و ماده مغذی موجود در مواد غذایی را در قسمت های مختلف بدن توزیع کند.

با خوردن قرص های چربی سوز این روال دچار خلل خواهد شد ، قرص های چربی سوز مانع از رسیدن مواد مغذی کافی به قسمت های مختلف بدن می شود و تمام مواد غذایی را به عنوان چربی دفع می کند.بنابراین تمامی مواد مورد نیاز بدن مانند پروتئین و ویتامین ها که برای سلامت بسیار حائز اهمیت هستند نیز دفع شده و جذب بدن نمی شود.

قرص های چربی سوز

نرسیدن مواد مغذی به بدن باعث سوء هاضمه، گرسنگی و پایین آمدن وزن می شود که البته این مساله باعث بروز بیماری های مختلف می شود. مصرف خودسرانه ی چربی سوزها باعث می شود تا روند کاهش وزن شما دچار خلل شده و آسیب های جدی به بدنتان وارد شود، شما باید بدانید که هنگام ورزش کردن، برای کاهش وزن، چگونه می توان چربی را از بدن دفع کرد. دانستن این روش ها نه تنها برای حذف سلول های چربی اضافه بلکه برای دفع سموم موجود در چربی ها هم مهم است. شما با افزودن مواد خاص به رژیم غذایی روزانه خود می توانید روند کاهش وزن را سرعت ببخشید بنابراین نیازی نیست که هزینه های گزاف برای قرص های لاغری بپردازید.

چند ماده ی مفید به عنوان چربی سوزهای طبیعی

  1. مصرف آب
  2. دانه سویا
  3. میوه جات و سبزی ها
  4. استفاده از چای سبز

می تواند بسیار در روند چربی سوزی و دفع سموم از بدن شما کمک کند و از طرفی ینز سوخت و ساز بدن شمارا افزایش دهد.

برای این که بخواهید در کنار رژیم از مکمل ها استفاده کنید باید چربی سوز های استاندارد و دارای مجوز استفاده کنید که سلامت و بی ضرر بودن آن را متخصص تغذیه تائید نموده باشد .

بیشتر بخوانید
مضرات کاهش وزن سریع

دقت داشته باشید که این قرص هارا فقط تحت نظر پزشک متخصص خود مصرف کنید و از مصرف خودسرانه آن بیش از مدت درمانی که پزشکتان برای شما در نظر جدا بپرهیزید.

با تشکر مدیریت سایت دکتر صمدپور متخصص تغذیه و رژیم درمانی در غرب تهران

درباره نویسنده

drsamadpour
خدمات دکتر صمدپور: ارائه برنامه غذایی تخصصی ویزه دوران بارداری و شیردهی، کودکان چاق یا کم وزن، سالمندان و ورزشکاران ارائه برنامه غذایی تخصصی ویژه بیماران دیابتی، قلبی، کلیوی، گوارشی و کبد چرب رفع چاقی موضعی و کاهش سایز در تمام نقاط بدن با جدیدترین دستگاه لاغری

پاسخ

پنج × یک =

Call Now Button