رژیم غذایی مخصوص پهلو و ران ها

رژیم غذایی مخصوص پهلو و ران ها

به هم ریختن تعادل کالری های دریافتی با میزان کالری مصرفی یک عارضه است که چاقی های موضعی و یا چاقی های مفرط را به دنبال دارد، کنترل میزان کالری دریافتی و کالری مصرفی در طول روز یک اصل مهم برای کنترل و کاهش وزن محسوب میشود.

معمولا چاقی در خانم ها با تجمع چربی در پهلو و ران ها همراه است به همین جهت نیز زیبایی ظاهری آنها را به مخاطره می اندازد ، در این حالت بسیاری از افراد از چاقی پهلو و ران ها در عذاب هستند و اقدامات ویژه ای برای آب کردن مقدار کمی چربی در این نواحی انجام می دهند.

امروز به شما یک رژیم غذایی معرفی میکنیم تا بتوانید به سرعت چربی های پهلو و ران ها را آب کنید.

در این رژیم غذایی باید سعی کنید تا بیشتر مواد غذایی که در طول روز مصرف می کنید شامل موارد زیر باشد

رژیم غذایی مخصوص پهلو و ران ها

1- مصرف دانه های روغنی

دانه های روغنی برخلاف داشتن چربی به لاغری شما کمک می کنند ، دانه هایی مثل بادام در صورتیکه با با پوست مصرف شود و البته به مقدار کم می توانند به عنوان یک جایگزین مناسب برای میان وعده های شما باشد و بتواند انرژی لازم در طول روز را برای شما تامین نماید. خوردن این دانه ها کمک میکنند تا عضلات شما سفت تر شده و از اشتهای شما برای خوردن غذاهای مضر و بی فایده در میان وعده جلوگیری می نماید.

2- تخم مرغ بخورید

خوردن صبحانه به صورت آب پز می تواند نقش به سزایی در روند لاغری شما داشته باشد بنابراین سعی کنید این غذای خوشمزه را در وعده ی صبحانه و یا نهار بگنجانید.

3- کره بادام زمینی مصرف کنید

به مقدار کافی از این ماده ی غذایی مصرف کنید روزانه یک قاشق کافی است اما می تواند نقش بزرگی در لاغری شما داشته باشد، مراقب باشید که گول مزه ی خوب آن را نخورید و زیادی روی نکنید. خوردن این ماده ی مفید باعث افزایش سوخت و ساز می شود که نتیجه ی آن سوختن چربی ها و سفت شدن عضلات شل است. همچنین پروتئین کافی را در اختیار بدن برای عضله سازی در اختیار بدن قرار می دهد و می تواند جایگزین خوبی برای انواع تنقلات مضر مانند انواع شیرینی و شکلات شود.

بیشتر بخوانید
کاهش چربی خون

رژیم غذایی مخصوص پهلو و ران ها

4- گریپ فروت مصرف کنید

گریپ فروت می تواند یک میوه ی مفید برای سوزاندن چربی ها باشد، پیشنهاد میکنیم این ماده ی مفید را امتحان کنید . با خوردن روزانه یک عدد گریپ فروت می توانید میزان انسولین را کم کنید و باعث تنظیم و بالا رفتن متابولیسم بدنتان بشوید. گریپ فروت قند خون را تنظیم می کند و از این طریق به سوزاندن چربی کمک می کند.بنابراین ان را در رژیم غذایی خود بگنجانید.

5- مصرف ماهی فراموش نشود

مصرف ماهی های می توانند به شما در لاغر شدن کمک کند، ماهی سرشار از امگا3 است و توصیه می شود که در طول هفته از ماهی سالمون و ماهی تن تازه استفاده نمایید، خوردن آن می تواند در فرآیند سوزاندن چربیها بسیار موثر باشد.این غذا سرشار از پروتئین است و پروتئین های موجود در آن می تواند باعث سیر نگه داشتن شما برای مدت طولانی تر شود و تمایل شمارا برای خوردن غذاهای دیگر در طول روز کاهش دهد.

 

در صورتیکه تمایل دارید میتوانید روش های لاغری موضعی را نیز امتحان کنید، برای دریافت رژیم مخصوص به متابولیسم بدن خودتان میتوانید به دکتر کورش صمد پور مراجعه نمایید.

با آرزوی سلامتی برای شما
مدیریت سایت دکتر کوروش صمد پور متخصص تغذیه و رژیم درمانی

درباره نویسنده

drsamadpour
خدمات دکتر صمدپور: ارائه برنامه غذایی تخصصی ویزه دوران بارداری و شیردهی، کودکان چاق یا کم وزن، سالمندان و ورزشکاران ارائه برنامه غذایی تخصصی ویژه بیماران دیابتی، قلبی، کلیوی، گوارشی و کبد چرب رفع چاقی موضعی و کاهش سایز در تمام نقاط بدن با جدیدترین دستگاه لاغری

پاسخ

18 + 5 =

Call Now Button